29.07-04.08.2019 r. Intencje mszalne

od 29 lipca do 4 sierpnia 2019

Poniedziałek – 29 lipca  2019
Wspomnienie Św. Marty
g. 7.00 I Za śp. Ryszarda w 16 rocznicę śmierci.
  II Za śp. Krystynę Szczepańską. Tadeusza i zmarłych z rodziny Szczepańskich, Maciejewskich, Kapałów i Krzewińskich.
  III Za śp. Barbarę Stankiewicz – od córek z rodzinami.
g. 19.00   Za śp. Jana Rusina w .30 rocznicę śmierci, Władysławę Rusin. Józefa Gawlaka w 28 rocznicę śmierci, Władysławę Gawlak; oraz zmarłych z rodzin Rusinów i Gawlaków.
Wtorek – 30 lipca 2019
g. 7.00 I Za śp. Walentynę Nowak – od współlokatorów z Westerplatte 5.
  II Za śp. Ewę Leżańską – od Barbary Karkosz z rodziną.
g. 18.30   Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II
g. 19.00   Zbiorowa w intencjach za zmarłych:
Środa – 31 lipca 2019
Wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, Kapłana
g. 7.00 I Za śp. Leokadię Kajzer – od synowej Marianny z Chodzieży i od wnuka Roberta z żoną i synem.
  II Za śp. Walerię, Franciszka i Marka Apolinarskich.
g. 18.00   Modlitwa Różańcowa za naszą Parafię – Matek Żywego Różańca
g. 18.30   Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
g. 19.00   W intencji czcicieli Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Czwartek – 1 sierpnia 2019
Wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, Biskupa o Doktora Kościoła
g. 7.00   Za śp. Henryka Dybę w 9 rocznicę śmierci i zmarłych z rodzin Dybów i Rasiów.
g. 18.00   Różaniec za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
g. 18.30   GODZINA ŚWIĘTA
g. 19.00 I Za śp. Helenę i Franciszka Kowalińskich. Annę, Franciszka i Henryka Zmudów i zmarłych z tych rodzin.
  II Za śp. Józefę, Jana, Józefa Mośków. Stanisławę, Jana, Czesława Franciszka Snelów, Waleriana Szwarca i zmarłych z rodziny.
Piątek – 2 sierpnia2019
g. 7.00 I Za śp. Ks. Tadeusza Karkosza.
  II Za śp. Bolesława Straburzyńskiego w 2 rocznicę śmierci.
g. 18.30   Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
g. 19.00 I Wynagradzająca do Najśw. Serca Pana Jezusa – od Matek Żywego Różańca.
  II Za śp. Jana Rybaka – od wnuczki Agnieszki z mężem.
Sobota – 3 sierpnia 2019
g. 7.00 I Msza św. wynagradzająca za obelgi przeciwko Bożemu Macierzyństwu Maryi.
  II Za śp. Tomasza Ratajczaka – od wnuczki Pauli z rodziną.
g. 14.00   ŚLUB
g. 18.00   Nabożeństwo ku czci MB Rawickiej
g. 18.30   Za śp. Helenę Gulińską w kolejną rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Pietrasów.
NIEDZIELA – 4 sierpnia 2019
g. 7.00   Za śp. Czesława, Czesławę, Bogdana Plutów i zmarłych z rodziny. Krystynę, Józefa, Romana Trawińskich. Wacława Serka. Władysława, Władysławę, Rozalię, Stanisława i Kazimierza Lisów.
g. 8.00   Wymienianki całoroczne za zmarłych
g. 8.30 I Za śp. Władysława, Mariannę, Stanisława Maćkowiaków. Bronisławę, Józefa, Mieczysława Kempów. Jadwigę, Stanisława Leciejewskich i Waleriana Jakubowskiego.
  II Za śp. Jana Rybaka – od rodziny Polaszków.
g. 9.30 I Za śp. Emilię, Romana Szaroletów i Barbarę Szaroleta.
  II Za śp. Józefa Handke – od siostry Gabrieli z dziećmi i ich rodzinami.
g. 11.00   W 80 urodziny Marii-Magdaleny z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Jubilatki i całej rodziny.
g. 12.00   Za śp. Kazimierza Dudzińskiego.
g. 11.00   Szpital
g. 18.30   Zbiorowa w intencjach dziękczynnych:
    = W 38 rocznicę ślubu Krystyny i Jacka z podziękowaniem Panu Bogu za wszystkie łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla Jubilatów i Rodziny.
    = Z podziękowaniem za Boże błogosławieństwo w 40 rocznicę ślubu Zdzisławy i Tadeusza, z prośbą o dalszą opiekę, potrzebne łaski Boże, orędownictwo Matki Najświętszej dla Jubilatów i całej rodziny.
    = Z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla wnuków: w 1 rocznicę urodzin Kazimierza Sołtysiaka i Niny Sołtysiak, oraz w 5 rocznicę urodzin Leny Sołtysiak - od babci Elżbiety i dziadka Henryka.
g. 18.00   Nieszpory
g. 20.30   Za śp. Zbigniewa, Mirosława, Edwarda i Felicję Kuklów. Agnieszkę, Jana Hupów oraz zmarłych z rodzin Hupów i Kuklów.
Wtorek – 30 lipca 2019 - godz. 19.00
    Za zmarłych kapłanów naszej Archidiecezji w rocznice ich śmierci: Ks. Piotra Sieberta, ks. Mieczysława Radojewskiego, ks. Andrzeja Zakrzewskiego, ks. Aleksego Mercika, ks. Michała Maciołkę, ks. Józefa Wasiaka, ks. Wojciecha Krupczyńskiego.
    Za naszych zmarłych, za pochowanych w ostatnim tygodniu: Śp. Mieczysława Łukaszyka;
  1 Za śp. Alinę Sobczyńską – od kuzynki Gabrieli z rodziną.
  2 Za śp. Henryka Włodarczyka – od sąsiadów z Bobrowskiego nr 13 i 15.
  3 Za śp. Lecha Dolińskiego – od sąsiadów z Kopernika nr 1.
  4 Za śp. Gabrielę Frąckowiak i zmarłych z rodziny, oraz Stanisława Kowalczyka i zmarłych z rodzin Kowalczyków i Adamczaków.
  5 O radość nieba dla śp. Jędrzeja Chmielarza.
  6 Za śp. Czesława Maciejewskiego w 18 rocznicę śmierci i wszystkich zmarłych z rodziny.
  7 Za śp. Henryka Murawę – od dawnych sąsiadów z ulicy Królowej Jadwigi 10.
  8 Za śp. Krzysztofa Kowalińskiego – od syna Łukasza z rodziną.
  9 Za śp. Bożenę Heinze – od Marii i Jolanty.
  10 Za śp. Danielę Sadowską – od siostry Zofii z mężem i córkami: Małgorzatą i Aldoną z rodziną.
  11 Za śp. Józefa Handke – od Ojców Żywego Różańca.
  12 Za śp. Kazimierę Spychała w 12 rocznicę śmierci i zmarłych z rodzin Spychałów i Węcłasiów.
  13 Za śp. Jerzego Gano w 10 rocznicę śmierci i wszystkich zmarłych z rodziny Gano i rodziny Baziorów.
  14 Za śp. Joannę Furtak – od kuzynki Krystyny z mężem i dziećmi.
  15 Za śp. Helenę Szymańską – od rodziny Irzykowskich i Maćkowiaków z rodziną.
  16 Za śp. Krystynę, Jana, Eugeniusza, Cecylię, Mieczysława i Stanisława Rybaków. Henrykę i Tadeusza Jasiaków i pozostałych zmarłych z rodziny.
  17 Za śp. Olgę Golińską w 2 rocznicę śmierci, oraz w rocznicę śmierci Stefanii, Władysławy, Wincentego, Olgi i Stefanii Wronów.
  18 Za śp. Franciszkę i Józefa Maksajdowskich. Janinę i Franciszka Ryczanów.
  19 Za śp. Jana – w 25 rocznicę śmierci i zmarłych z rodzin Jankowskich i Cieślewiczów.
  20 Za śp. Annę i Stanisława Rosów. Stanisławę Gryszka i Zofię Pawlenty.