Czytaj więcej...W niedzielne popołudnie w naszej parafii odbył się festyn z okazji dnia dziecka. Wśród licznych atrakcji znalazły się zamki dmuchane, trampoliny, bryczki, gry i zabawy sportowe i plastyczne dla dzieci. W okolicach sceny można było podziwiać Mażoretki Orkiestry Dętej Miasta Leszna, zespół "Zielone Ogórki" z Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Rawiczu oraz zespół Golden Dance z Szymanowa. Wystąpiła także młodzież naszej parafii działająca w zespole młodzieżowym, scholce dziecięcej oraz Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży. W ogrodzie przy probostwie można było skosztować kiełbasy z grilla, grochówki, pop-cornu oraz wypieków naszych parafianek. Liczne atrakcje były powodem uśmiechów wszystkich zgromadzonych.