04-11.08.2019 r. Intencje mszalne

od 5 do 11 sierpnia 2019

Poniedziałek – 5 sierpnia 2019
g. 7.00 I Za śp. Czesława Czwojdraka oraz zmarłych z rodzin Adamczaków i Czwojdraków.
  II Za śp. Jarosława, Annę i Józefa Fitów. Rozalię i Michała Iwanejków. Jana i Kazimierza Manczur.
g. 19.00 I Za śp. Felicję Radojewską w 17 rocznicę śmierci.
  II Za śp. Jarosława Werno w 10 rocznicę śmierci.
Wtorek – 6 sierpnia 2019
Święto Przemienienia Pańskiego
g. 7.00 I Za śp. Zbigniewa Popielasa w 8 rocznicę śmierci.
  II Za śp. Czesława Tarońta – od Kingi z rodziną.
g. 18.30   Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II
g. 19.00   Zbiorowa w intencjach za zmarłych:
Środa – 7 sierpnia 2019
Wspomnienie Bł. Edmunda Bojanowskiego
g. 7.00 I O szczęśliwość wieczną dla śp. Zenona z okazji 41 rocznicy jego tragicznej śmierci, oraz dla śp. Anny-Marii, Stanisława i Anny.
  II Za śp. Jana i Jadwigę Ptak – od syna. Oraz za śp. Bożenę Ptak i Antoniego Walkowiaka.
g. 18.00   Modlitwa Różańcowa za naszą Parafię – Matek Żywego Różańca
g. 18.30   Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
g. 19.00   W intencji czcicieli Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek – 8 sierpnia 2019
Wspomnienie Św. Dominika, Kapłana
g. 7.00 I Za śp. Dariusza Stróżyka i zmarłych z rodziny.
  II Za śp. Dariusza Gubańskiego w 14 rocznicę śmierci i zmarłych z rodzin Gubańskich i Durczewskich.
g. 18.30   Różaniec za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
g. 19.00 I W 9 rocznicę urodzin Niny z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże oraz zdrowie dla niej i całej rodziny.
  II Za śp. Mirosława Helińskiego w 20 rocznicę śmierci.
Piątek – 9 sierpnia 2019
Święto Św. Teresy Benedykty od Krzyża, Dziewicy i Męczenniczki, Patronki Europy
g. 7.00 I Za śp. Elżbietę Zimoląg.
  II Za śp. Henryka Strugałę i zmarłych z rodzin Maćkowiaków i Strugałów. Oraz z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
g. 18.30   Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
g. 19.00 I Za śp. Weronikę, Antoniego i Bernarda Kania. Karolinę, Henryka, Jarosława Tomczaków; i zmarłych z rodziny.
  II Za śp. Mariana Ignasiaka w 3 rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodzin Ignasiaków, Dąbkiewiczów i Maneckich.
Sobota – 10 sierpnia 2019
Święto Św. Wawrzyńca, Diakona i Męczennika
g. 7.00 I W 9 rocznicę urodzin Leny z podziękowaniem za Bożą opiekę, z prośbą o dalsze łaski od Pana Boga dla Niej i dla rodziców.
  II Za śp. Marię Gruszkiewicz – od córki Zofii z rodziną i córki Wandy z mężem i rodziną.
g. 15..00   Ślub.
g. 18.00   Nabożeństwo ku czci MB Rawickiej
g. 18.30   Za śp. Stanisławę i Jan Kajserów oraz zmarłych z rodzin Kajserów i Domanieckich.
NIEDZIELA – 11 sierpnia 2019
g. 7.00   Za śp. Rozalię i Jana Małeckich. Stanisławę, Krystynę i Jerzego Niestrawskich. Mariana Kokocińskiego. Zmarłych z rodzin Kokocińskich, Małeckich, Przybylskich i Skrzypków. Joannę Dolata. Katarzynę i zmarłych z rodziny Kuklów.
g. 8.00   Wymienianki całoroczne za zmarłych
g. 8.30   Za śp. Mariannę, Stanisława i Mariannę Polaszków. Weronikę, Stanisława i Zenona Koniecznych. Antoniego Zalota, Franciszka Skrzypka i Joachima Kabzę.
g. 9.30 I Za śp. Marię-Magdalenę Król w 20 rocznicę jej śmierci i zmarłych z rodzin Królów i Kapałów.
  II Za śp. Marię Lipowczyk – od męża.
g. 11.00   Za śp. Mariannę Samol w 14 rocznicę śmierci. Antoniego, Stanisławę, Kazimierza Samolów, zmarłych z rodziny Samolów i Władysława Bergera.
g. 12.00   Aleksandra Stachowiaka – od żony z rodziną.
g. 11.00   Szpital
g. 18.30   Za śp. Jerzego Polnego. Martę, Anielę i Bronisława Hauza.
g. 18.00   Nieszpory
g. 20.30   Za wszystkich śp. zmarłych z rodzin Dudzińskich i Wieczorków i śp. Annę Prętką.
Wtorek – 6 sierpnia 2019
Święto Przemienienia Pańskiego
godz. 19.00   Za zmarłych kapłanów naszej Archidiecezji w rocznice ich śmierci: Ks. Michała Łabiaka, ks. Włodzimierza Wygockiego, ks. Jacka Nowaczyka, ks. Antoniego Szymczaka, ks. Jana Szkopka, Ks. Stanisława Kaczmarka, ks. Ludwika Bielerzewskiego.
    Za naszych zmarłych, za pochowanych w ostatnim tygodniu: Śp. Irenę Murkowską, Gabrielę Siecla, Mirosława Frąckowiaka.
  1 Za śp. Joannę Furtak.
  2 Za śp. Hieronima, Leona i Pelagię Stamów. Stanisławę, Pelagię, Władysława i Józefa Skrzypczaków. Mariannę Kośmider i pozostałych zmarłych z tych Rodzin.
  3 Za śp. Barbarę Stankiewicz – od sąsiadów z Westerplatte 7B.
  4 Za śp. Lecha Dolińskiego – od sąsiadów z Kopernika 1.
  5 Za śp. Helenę, Ludwika i Jerzego Matysiaków.
  6 Za śp. Danielę Sadowską – od siostry Teresy z mężem.
  7 Za śp. Józefa Handke – od córki Beaty z rodziną.
  8 Za śp. Agnieszkę, Władysława, Stefana, Zenona, Stanisława, Ryszarda Bastych i Barbarę Wolną.
  9 Za śp. Irenę Maczyńską – od rodziny Krzewińskich.
  10 Za śp. Ewę Leżańską – od rodziny Grzębków z Koźmina Wielkopolskiego.
  11 Za śp. Helenę Szymańską – od siostry Zofii.
  12 Za śp. Mieczysława Łukaszyka – od synów z rodzinami.
  13 Za śp. Henryka Bagińskiego w 1 rocznicę śmierci – od żony i dzieci z rodzinami
  14 O radość nieba dla śp. Jędrzeja Chmielarza.
  15 Za śp. Stanisławę i Stanisława Konarskich.
  16 Za śp. Zofię i Romana Juskowiaków, Alinę Juskowiak-Sobczyńską; i zmarłych z rodzin Juskowiaków, Stróżyków i Łodygów.
  17 Za śp. Rozalię, Władysława, Janusza, Zenona Plichtów. Józefę, Wacława, Tadeusza Kasprzaków i Marię Jakobi.