22-28.07.2019 r. Intencje mszalne

od 22 do 28 lipca 2019 r.

Poniedziałek – 22 lipca 2019
święto Św. Marii Magdaleny
g. 7.00   Za śp. Małgorzatę Frankowiak w 6 rocznicę śmierci.
g. 19.00 I Za śp. Monikę Bajsarowicz w 13 rocznicę śmierci i zmarłych z rodzin Bajsarowiczów, Sobańskich i Brylewskich.
  II Za śp. Mirosławę, Jana Pierzchlewiczów. Teodozję i Michała Pierzchlewiczów. Stanisławę i Leszka Maciejaków. Józefa i Zbigniewa Śmieszchała oraz za zmarłych z rodziny Kołatów.
Wtorek – 23 lipca 2019
święto Św. Brygidy, zakonnicy i Patronki Europy
g. 7.00 I W podziękowaniu za otrzymane łaski w 8 rocznicę ślubu z prośbą o dalszą opiekę i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
  II Za śp. Mariusza Stachowskiego w 20 rocznicę śmierci – od żony i dzieci.
g. 18.30   Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II
g. 19.00   Zbiorowa w intencjach za zmarłych:
Środa – 24 lipca 2019
wspomnienie Św. Kingi, dziewicy
g. 7.00 I Za śp. Marię i Czesława Pietruszków.
  II Za śp.  Krzysztofa Nowackiego - od mamy.
g. 18.00   Modlitwa Różańcowa za naszą Parafię – Matek Żywego Różańca
g. 18.30   Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
g. 19.00   W intencji czcicieli Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Czwartek – 25 lipca 2019
święto Św. Jakuba Apostoła
g. 7.00 I Za śp. Mariannę Kasprzak w rocznicę śmierci.
  II Za śp. Zenona Dudę w 9 rocznicę śmierci – od żony z dziećmi.
g. 18.30   Różaniec za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
g. 19.00 I Za śp. Teofila Jureczkę. Stanisławę, Józefa, Stanisławę, Andrzeja Gruszczyńskich i śp. Katarzynę.
  II Za śp. Henryka Nowaka – od żony i dzieci z rodzinami.
Piątek – 26 lipca 2019
wspomnienie Św. Joachima i Anny, rodziców NMP.
g. 7.00 I Za śp. Martę i Zenona Dąbrowskich. Joannę, Jana i Leona Prochowskich i zmarłych z rodziny, oraz za dusze w Czyśćcu cierpiące.
  II Za śp. Helenę Juśkiewicz – od rodziny Olejniczaków.
g. 18.30   Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
g. 19.00 I W 85 rocznicę urodzin Anny z podziękowaniem Panu Bogu za wszystkie dotychczasowe łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Jubilatki i rodziny.
  II Za śp. Mirosława Matysiaka – od siostry Hani z rodziną oraz od rodziny Waszaków z Kościuszkowa.
Sobota –  27 lipca 2019
g. 7.00 I Za śp. rodziców: Helenę i Ludwika Grześkowiaków i syna: Mariusza Szwarca.
  II Za śp. zmarłych z rodzin Kasprzaków, Przybylskich i Piaszczyńskich. Kamila Kardasza i Damazego Ratajczaka.
g. 17.00    Z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski z okazji 18 urodzin Zuzanny Marzęckiej z prośbą o światło Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej.
g. 18.00   Nabożeństwo ku czci MB Rawickiej
    POŻEGNANIE KS. MARCINA
g. 18.30   Za śp. Jana Rybka – od synowej, wnuków i prawnuków; oraz za śp. Eugeniusza i Krystynę Rybak. Władysławę Ciesielską. I wszystkich zmarłych z rodzin Ciesielskich, Rybaków i Kuczyńskich. Oraz z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w Rodzinie. Ks. Marcin
NIEDZIELA – 28 lipca 2019
g. 7.00   ZA OJCZYZNĘ – od Matek Żywego Różańca.
g. 8.00   Wymienianki całoroczne za zmarłych
g. 8.30 I Za śp. Annę, Michała Kistowskich. Jadwigę, Jana i Walentego Kapałów.
  II Za śp. Mirosława Matysiaka – od brata Stanisława z rodziną.
g. 9.30 I Za śp. Zofię Murawkę w 23 rocznicę śmierci i Franciszka Murawkę.
  II Za śp. Bronisława Kosika - od syna z rodziną.
g. 11.00   Za śp. Annę Lorek. Annę i Mieczysława Wenckich. Oraz zmarłych z rodziny Wencków, Kasprzaków i Kośmidrów.
g. 12.00   Za śp. Franciszka Siemaszkiewicza – od całej rodziny.
g. 11.00   Szpital
g. 18.30   Za śp. Zbigniewa Podworskiego w 6 rocznicę śmierci. Marię i Józefa Niedbałów.
g. 18.00   Nieszpory
g. 20.30   Za śp. Bronisława Matyjasika w 3 rocznicę śmierci. Marię Matyjasik i Arletę Jackowiak.
Wtorek – 23 lipca 2019
święto Św. Brygidy, zakonnicy i Patronki Europy
godz. 19.00   Za zmarłych kapłanów naszej Archidiecezji w rocznice ich śmierci: Ks. Stanisława Sikorskiego, ks. Mieczysława Pohla, ks. Czesława Szperzyńskiego, ks. Jerzego Jaśkowiaka, ks. Radzisława Nowickiego, ks. Stanisława Ostrowskiego, ks. Krzysztofa Woźnego,
    Za naszych zmarłych, za pochowanych w ostatnim tygodniu: Śp. Joannę Furtak, Helenę Szymańską.
  1 Za śp. Michała Waszyńskiego.
  2 Za śp. Irenę Kaczmarek w 5 rocznicę śmierci – od męża.
  3 Za śp. Romana Iżykowicza.
  4 Za śp. Andrzeja Mendykę. Stanisławę Orzechowską w 1 rocznicę śmierci, Franciszka Matuszewskiego; oraz zmarłych z rodzin Mendyków i Matuszewskich.
  5 Za śp. Alinę Sobczyńską – od Adama z rodziną.
  6 Za śp. Mikołaja Bojdo w 1 rocznicę śmierci oraz Ewę Joachimiak w 1 rocznicę śmierci.
  7 Za śp. Lecha Dolińskiego – od sąsiadów z Kopernika nr 1.
  8 O radość nieba dla śp. Jędrzeja Chmielarza.
  9 O wieczną radość w  niebie dla śp. Ewy Leżańskiej i dla śp. Zenona Wiatrowskiego. Oraz z prośbą o zdrowie dla Marianny Wiatrowskiej oraz o wyjście z nałogu dla bliskiej osoby Panu Bogu wiadomej.
  10 Za śp. Czesława i Czesławę Łodygów. Mariannę, Bronisława i Marka Łodygów. Zmarłych z rodzin Chudych, Wojtyczków
  11 Za śp. Jana, Zenona i Elżbietę Robaków, Władysławę Robak w 1 rocznicę śmierci.
  12 Za śp. Henryka Nowaka – od współlokatorów z Westerplatte 6C.
  13 Za śp. Janinę Urbanowicz – od sąsiadów z ulicy Nowej.
  14 Za śp. Jana Rybaka – od Ojców Żywego Różańca.
  15 Za śp. Henryka Murawę – od Leszka z żoną.
  16 Za śp. Józefa Handke – od córki Renaty z mężem i dziećmi.
  17 Za śp. Danielę Sadowską – od dzieci.
  18 Za śp. Martę i Czesława Niedźwieckich i zmarłych z rodziny. Krystynę Antkowiak i zmarłych z rodziny.
  19 Za śp. Helenę Zamiar – od chrześniaka Leszka z żoną i mamą.
  20 Za śp. Małgorzatę Paryna – od rodziny Kozalów.
  21 Z podziękowaniem za otrzymane łaski Boże z prośbą o dalszą opiekę oraz o zdrowie dla Gabrysi. Wiktorii i Adama.