30.03-05.04.2020 r. Intencje mszalne

od 30 marca do 5 kwietnia 2020

Poniedziałek – 30 marca 2020
g. 7.00   Za śp. Bronisława Szymańskiego – od córki Edyty z rodziną.
g. 8.30 I Za śp. Zdzisława Andrzejewskiego w 2 rocznicę śmierci, Mariana i Piotra Belów.
  II Brak Intencji
g. 18.30 I Za śp. Stanisławę, Stanisława Konarskich i zmarłych z rodzin Frąckowiaków i Konarskich.
  II Za śp. Annę, Jana Bawolskich i zmarłych z rodziny – od wnuka Michała i Sary.
Wtorek – 31 marca 2020
g. 7.00 I Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i Bożą opiekę nad rodziną.
  II Za śp. Monikę Radajewską i za zmarłe Siostry Elżbietanki.
g. 8.30 I Za śp. zmarłych rodziców: Antoninę i Wojciecha Lisiaków. Stanisławę, Katarzynę i Wawrzyna Łukowskich i za zmarłe rodzeństwo.
  II Za śp. Jadwigę, Marcela, Jerzego, Janusza, Romualda i za zmarłych z rodzin, oraz za dusze w Czyśćcu cierpiące.
g. 18.00   Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II
g. 18.30   Zbiorowa w intencjach za zmarłych:
Środa – 1 kwietnia 2020
g. 7.00 I Za śp. Elżbietę w 2 rocznicę jej śmierci. Oraz w 14 rocznicę urodzin Kamila, dziękując za Bożą opiekę, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla niego.
  II O radość życia wiecznego w niebie dla śp. ks. kan. Macieja Przewoźnego – od sióstr Elżbietanek z Rawicza.
g. 8.30 I Za śp. Grażynę Białas – w 8 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny.
  II Za śp. Grażynę Szczepaniak – od brata Romana z Jolantą i synami: Bartłomiejem oraz Michałem z żoną Josefine i synem Fryderykiem.
g. 17.30   Modlitwa Różańcowa za naszą Parafię – Matek Żywego Różańca
g. 18.00   Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
g. 18.00   Szpital
g. 18.30   W intencji czcicieli Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek – 2 kwietnia 2020
g. 7.00   Za śp. ks. Tadeusza Karkosza.
g. 8.30 I Za śp. Halinę Stolarek – od wnuka Roberta z rodziną.
  II O szczęśliwe rozwiązanie dla córki Joanny, o zdrowie dla matki i dziecka po urodzeniu, o zdrowie dla Szymona i Marcina, oraz o Bożą opatrzność i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.
g. 17.30   Różaniec za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
g. 18.00   Godzina Święta
g. 18.30 I Za śp. Marię Boczula. Józefa i Mariannę Ratajczak. Leona i Marię Szymkowiak. Oraz zmarłych z rodzin Ratajczaków i Szymkowiaków.
  II Za śp. Ryszarda Osińskiego – od żony i córek z rodzinami.
Piątek  – 3 kwietnia 2020
g. 7.00   Za śp. siostrę Tomaszę Dudziak – od grupy modlitewnej porannej Jutrzni.
g. 8.30 I Za śp. Marię Szybaj i zmarłych z rodziny Szybajów i Dybów - od córki i wnuczki Ewy z rodziną.
  II Brak intencji
g. 17.00   Droga Krzyżowa dla dzieci
g. 17.30   Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
g. 18.00   Droga krzyżowa
g. 18.30 I Wynagradzająca do Najśw. Serca Pana Jezusa – od Matek Żywego Różańca.
  II Za śp. Ryszarda Ceglarka i zmarłych z rodziny Ceglarków.
g. 19.15   Droga krzyżowa dla młodzieży.
Sobota – 4 kwietnia 2020
g. 7.00   Za śp. Monikę Radajewską – od sióstr Elżbietanek.
g. 8.30 I Msza św. wynagradzająca za obelgi przeciwko Niepokalanemu Poczęciu Maryi.
  II Za śp. Antoniego i Janinę Wawrzyniak – od córki z rodziną.
  III Za śp. Mieczysławę Mikołajczyk – od syna z Rodziną.
g. 18.00   Nabożeństwo ku czci MB Rawickiej
g. 18.30   Za śp. Andrzeja Szałatę w 3 rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny Szałatów i Pieprzyków.
NIEDZIELA – 5 kwietnia 2020
g. 7.00   Za śp. Eleonorę i Kazimierza Suchaneckich. Teresę i Jana Nalborskich.
g. 8.00   Wymienianki całoroczne za zmarłych
g. 8.30 I  Brak intencji
  II Z podziękowaniem Panu Bogu za wszystkie łaski w 80 rocznicę urodzin Marii, z prośbą o błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata.
  III Za śp. Zofię, Augustyna, Barbarę Kosobuckich i pozostałych zmarłych z rodziny.
g. 9.30 I Brak intencji
  II Za śp. babcię: Urszulę Zagaja – od wnucząt z rodzinami.
  III Za śp. Urszulę i Romana Naskrętów. Władysławę, Michała i Józefa Tyców i Wiesława Zarembę.
g. 11.00   O dar życia wiecznego w niebie dla śp. Wiesławy Fasińskiej.
g. 12.00   Za śp. Krystynę, Jana, Eugeniusza, Cecylię, Stanisława i Mieczysława Rybaków. Pozostałych zmarłych z rodziny Rybaków. Henrykę i Tadeusza Jasiaków i Władysławę Ciesielską.
g. 10.00   Hospicjum
g. 11.00   Szpital
g. 15.00   Gorzkie Żale
    Po Gorzkich Żalach zbiorowa w intencjach dziękczynnych:
    = W 1 rocznicę urodzin Julii, z podziękowaniem Panu Bogu za dar jej życia, za Bożą opiekę, oraz z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Niej i dla całej rodziny.
g. 18.30   Za śp. Edwarda Becelę w 17 rocznicę śmierci. Helenę Becela w 7 rocznicę śmierci, oraz zmarłych z rodzin Obstów i Chabajów.
Wtorek – 31 marca 2020 - godz. 18.30
    Za zmarłych kapłanów naszej Archidiecezji w rocznice ich śmierci: Ks. Emila Szumigałę, ks. Stanisława Tułodzieckiego, ks. Benona Szpotkowskiego, ks. Wojciecha Pawelczaka, ks. Tomasza Maćkowiaka.
    Za naszych zmarłych, za pochowanych w ostatnim tygodniu:  Śp. Marię Musielak, Jerzego Skrzypczaka, Zbigniewa Kasprzaka,
  1 Za śp. Barbarę Budzyń – od Joli i Konrada Klorek.
  2 Za śp. Helenę Zawieja w 7 rocznicę śmierci. Stanisława Zawieję. Wandę i Antoniego Normanów. I pozostałych zmarłych z rodzin.
  3 Za śp. Barbarę Kuflińską.
  4 Za śp. Jacka Rosika – od rodziny Sznycerów.
  5 O radość nieba dla śp. Jędrzeja Chmielarza.
  6 Za śp. Kornela Rosika i za dusze w Czyśćcu cierpiące.
  7 Za śp. Izabelę Brelińską.
  8 Za śp. Grzegorza Niedźwiedzkiego – od Krystyny Maćkowiak.
  9 Za śp. Marię Walkowiak w 9 rocznicę śmierci. Stanisława, Teklę, Stanisława i Józefa Walkowiaków, oraz zmarłych z rodziny Pospiechów.
  10 Za śp. Stanisława Matuszewskiego – od Walentyny i Krystiana Pityńskich.
  11 Za śp. Ryszarda Stochaja – od sąsiadów ulicy Rolniczej 5B.