23-29.03.2020 r. Intencje mszalne

od 23 do 29 marca 2020

Poniedziałek – 23 marca 2020
g. 7.00   Za śp. Stefanię, Franciszka, Mariana, Stefana, Danutę Kozłowskich i zmarłych z rodziny Nowackich, Brodów, Wybierałów i Mendyków.
g. 8.30 I O wieczne w Bogu odpoczywanie dla śp. Józefy i Bronisława Waligórów z Nowego Sącza, ich syna śp. Stanisława i śp. zmarłych z rodziny Witowskich.
  II Za śp. Stanisława, Mariannę i Józefa Tomczaków – od Teresy z rodziną.
g. 18.30 I Za śp. Mariannę, Stefana, Jadwigę, Jana, Andrzeja Szymańskich. Artura, Konstantego, Mariannę, Ignacego Popielasów. Elżbietę Przybylską. Marka Krzyżoszczaka. Teresę w 2 rocznicę śmierci. Seweryna i Henryka Kmieciaków. Aleksandrę i Józefa Bąków.
  II Za śp. Wiktorię i Stanisława Kupczyków. Rozalię i Teodora Szulców. Lucynę i Edwarda Kupczyków.
Wtorek – 24 marca 2020
g. 7.00 I Z prośbą o opiekę, błogosławieństwo i potrzebne łaski Boże oraz opiekę Matki Bożej dla Katarzyny i Waldemara.
  II Za śp. Mieczysława Stróżyńskiego – od rodziny Majewskich i Łosiów z Rawicza i Krawczyków z Miejskiej Górki.
g. 8.30 I Za śp. Tadeusza Kowalskiego, rodziców, teściów i za dusze w Czyśćcu cierpiące.
  II Za śp. Ludwika Łyczakowskiego – od przyjaciół z ulicy Mikołajewicza.
g. 18.00   Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II.
g. 18.30   Zbiorowa w intencjach za zmarłych:
Środa – 25 marca 2020
Uroczystość Zwiastowania Pańskiego
g. 7.00 I Za śp. Marię, Mariana i Szczepana Czaprackich i Reginę Marcinek.
  II Za śp. Jacka Rosika w .30 dzień od śmierci – od chrześnicy Malwiny z rodziną.
g. 8.30 I Za śp. Mariannę Domaniecką w 20 rocznicę śmierci. Stanisława Domanieckiego. Pelagię i Michała Jankowiaków. Macieja, Józefa, Helenę i Ludwika Krzyżosiaków. I Franciszka Florkowskiego.
  II Za śp. Kazimierza Surmę w 28 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny.
g. 17.30   Modlitwa Różańcowa za naszą Parafię – Matek Żywego Różańca.
g. 18.00   Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
g. 18.00   Szpital.
g. 18.30   Za Parafian – z okazji odpustu parafialnego.
Czwartek – 26 marca 2020
g. 7.00   Za śp. Rafała Galasa – od Grzegorza i Ferdynanda.
g. 8.30 I Za śp. Ks. Henryka Szklarka, ks. Ludwika Walkowiaka, ks. Alfonsa Salewskiego, ks. Tadeusza Borowczyka, ks. Tadeusza Karkosza i ks. Stanisława Pioterka.
  II Za śp. Józefę, Apolonię, Wawrzyna i Kazimierza Płócienników oraz za zmarłych z rodziny Płócienników, Kośmidrów i Kapałów.
g. 18.00   Różaniec za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
g. 18.30 I Za śp. Józefa Pospiecha i zmarłych z rodziny Pospiechów i Janowiczów.
  II Za śp. Edwarda Fibicha – od żony.
Piątek  – 27 marca 2020
g. 7.00   Za śp. Jacka Rosika – od grupy modlitewnej porannej Jutrzni.
g. 8.30 I Za śp. Piotra, Janusza Wolnych i zmarłych z rodzin Wolnych, Żytów i Kolibabków.
  II Za śp. Czesława Przewoźnego w 5 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny.
g. 17.30   Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
g. 18.00   Droga krzyżowa.
g. 18.30 I Za śp. Mariannę, Franciszka, Janinę, Stanisława Bujakiewiczów.
  II Za śp. Grażynę Szczepaniak – od brata Zbigniewa z Krystyną i córką Magdaleną z Łukaszem.
Sobota – 28 marca 2020
g. 7.00   Za Ojczyznę – od Matek Żywego Różańca.
g. 8.30 I Za śp. Franciszkę, Stanisława Frąckowiaków i zmarłych z rodziny. Mariannę, Stanisława Suchaneckich i zmarłych z rodziny.
  II Za śp. Mariana Pawlickiego.
  III Za śp. Mieczysławę Mikołajczyk – od męża i dzieci.
g. 18.00   Nabożeństwo ku czci MB Rawickiej.
g. 18.30 I Za śp. Wiesława Wyciska w 5 rocznicę śmierci. Ks. Marcina Mikołajczyka i zmarłych z rodziny.
  II Z podziękowaniem Panu Jezusowi  za wszystkie łaski i Matce Bożej za opiekę z okazji 45 lat małżeństwa Haliny i Romana Porzucków, oraz z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Jubilatów i rodziny na dalsze lata.
NIEDZIELA – 29 marca 2020
g. 7.00   Za śp. Jacka Olszewskiego w 4 rocznicę śmierci.
g. 8.00   Wymienianki całoroczne za zmarłych.
g. 8.30 I Za śp. Joannę, Katarzynę Cichowlas. Janinę i Henryka Weber i za dusze w Czyśćcu cierpiące.
  II Za śp. Jana Iwko w 43 rocznicę śmierci i Stefanię Iwko.
  III Za śp. Henryka Dudę – od żony i syna.
g. 9.30 I Za śp. Zofię, Stanisławę i Bronisława Pawlenty i Walentynę Becela.
  II Za śp. Annę Janowską – od córki z rodziną.
g. 11.00   Za śp. Józefę, Antoniego Bartczaków. Leokadię Chmielewską. Mariusza i Lecha Dolińskich oraz za zmarłych z rodziny.
g. 10.00   Hospicjum.
g. 11.00   Szpital.
g. 15.00   Gorzkie Żale.
    Po Gorzkich Żalach, za śp. Helenę Dolata w 7 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Dolata i Nadrowskich.
Wtorek – 24 marca 2020 - godz. 18.30
    Za zmarłych kapłanów naszej Archidiecezji w rocznice ich śmierci: Ks. Władysława Pawelczaka, ks. Tadeusza Walachowicza, ks. Jana Ksyckiego, ks. Bolesława Dolatę, ks. Waleriana Krzymińskiego, ks. Mieczysława Radziejewskiego, ks. Lecha Kierojczyka, ks. Ryszarda Klimaszewskiego, ks. Stefana Schudego, ks. Kazimierza Wylegałę, ks. Antoniego Ważbińskiego.
    Za naszych zmarłych, za pochowanych w ostatnim tygodniu:  Śp. Ryszarda Stochaja.
  1 Za śp. Stanisława Szweda w 5 rocznicę śmierci i zmarłych rodziców.
  2 Za śp. Ludwikę Leciejewską w 1 rocznicę śmierci – od męża.
  3 Za śp. Ryszarda Eliasza w 1 rocznicę śmierci i zmarłych z rodzin Eliaszów i Werwińskich.
  4 Za śp. Barbarę Budzyń – od Haliny i Hieronima Kosów z córką Dominiką.
  5 Za śp. Pelagię Wałoszek.
  6 Za śp. zmarłych z rodzin Szulców i Foryckich.
  7 Za śp. Barbarę Kuflińską.
  8 Za śp. Cecylię Gembiak – od rodziny Juskowiaków.
  9 Za śp. Zdzisława Wolnego w .30 rocznicę śmierci zmarłych z rodziny.
  10 Za śp. Jacka Rosika – od córki z rodziną.
  11 O radość nieba dla śp. Jędrzeja Chmielarza.
  12 Za śp. Kornela Rosika i za dusze w Czyśćcu cierpiące.
  13 Za śp. Piotra Gierę w 3 rocznicę śmierci.
  14 Za śp. Bogdana Kasprzaka – od sąsiadów z ulic Słonecznej i 11 Listopada.