3-9.08.2020 r. Intencje mszalne

od 3 do 9 sierpnia 2020

Poniedziałek – 3 sierpnia 2020
g. 17.30 I Za śp. ks. Tadeusza Karkosza.
  II Za śp. Bolesława Straburzyńskiego w 3 rocznicę śmierci.
  III Za śp. Dariusza Stróżyka i Stanisława Stróżyka, i zmarłych z rodziny.
g. 18.30   W 10 rocznicę urodzin Niny, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie i Bożą opiekę dla Niej i całej rodziny.
Wtorek – 4 sierpnia 2020
św. Jana Marii Vianneya, kapłana
g. 17.30 I W 70 rocznicę urodzin Eugeniusza,  z podziękowaniem Bogu za wszystkie łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata.
  II Za śp. Danutę Zimoląg – od Wandy Rossa, Zofii Pareckiej i Zofii Giera.
g. 18.00   Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II
g. 18.30   Zbiorowa w intencjach za zmarłych:
Środa – 5 sierpnia 2020
g. 17.00   Modlitwa Różańcowa za naszą Parafię – Matek Żywego Różańca.
g. 17.30 I Za śp. Czesława Czwojdraka i zmarłych z rodzin Adamczaków i Czwojdraków.
  II Za śp. Jerzego Brudnowskiego – od żony Genowefy.
  III Za śp. Zbigniewa Podworskiego w 7 rocznicę śmierci. Marię i Józefa Niedbałów.
g. 18.00   Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
g. 18.30   W intencji czcicieli Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek – 6 sierpnia 2020
święto Przemienienia Pańskiego
g. 17.30 I O szczęśliwość wieczną dla Zenona w 42 rocznicę jego tragicznej śmierci oraz za śp. Annę-Marię, Stanisława i Annę.
  II Za śp. Danutę Zimoląg – od szwagierek: Małgorzaty i Danieli i szwagrów: Henryka, Stanisława, Mariana i Szczepana.
  III O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej, dary Ducha Świętego i łaskę zdrowia dla Mariana.
g. 18.00   Różaniec za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
g. 18.30 I Za śp. Helenę, Franciszka Kowalińskich. Annę, Franciszka, Henryka Zmuda i zmarłych z rodzin.
  II Za śp. Zenona Dudę w 10 rocznicę śmierci – od żony i dzieci z rodzinami.
Piątek – 7 sierpnia 2020
błogosławionego Edmunda Bojanowskiego.
g. 17.30 I Za śp. Weronikę, Antoniego i Bernarda Kaniów. Karolinę, Henryka i Jarosława Tomczaków; i zmarłych z tych rodzin.
  II Za śp. Andrzeja, Stanisława, Franciszka, Felicję, Wiktorię Nowaków i Zofię Taciak.
  III Wynagradzająca do Najświętszego Serca Pana Jezusa – od Matek Żywego Różańca.
g. 18.00   Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
g. 18.30
Sobota – 8 sierpnia 2020
św. Dominika, kapłana
g. 8.30 I Za sp. Dariusza Gubańskiego w 15 rocznicę śmierci. Stanisława Gubańskiego i wszystkich zmarłych z rodziny Gubańskich i Durczewskich.
  II Za śp. Marię Sędłak w 1 rocznicę śmierci i Franciszka Sędaka – od dzieci z rodzinami; oraz za wszystkich zmarłych z rodzin Kusztelaków i Sędłaków.
g. 12.00   I Komunia
g. 13.00   I Komunia
g. 15.00   Ślub
g. 18.00   Nabożeństwo ku czci Matki Bożej Rawickiej
g. 18.30   Za śp. Jacka Rosika – od sąsiadów z ulicy Leśnej.
NIEDZIELA – 9 sierpnia 2020
g. 7.00   Za śp. Rozalię, Jana, Sylwestra, Wacława i Stefana Małeckich. Stanisławę, Krystynę, Jerzego, Romana Niestrawskich. Za zmarłych z rodzin: Kokocińskich, Salomońskich i Kuklów.
g. 8.00   Wymienianki całoroczne za zmarłych
g. 8.30 I Za śp. Annę, Stanisława, Adama, Czesława i Łukasza Józefiaków.
  II Za zmarłych z rodziny Szaroleta - śp. Romana w .30 rocznicę śmierci, Emilię w 13 rocznicę śmierci i Barbarę w 14 rocznicę śmierci.
g. 9.30   Dziękując za przeżyte 75 lat życia Mariana, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo oraz obfite Dary Ducha Świętego dla Jubilata i całej Rodziny.
g. 11.00   Za śp. Zbigniewa, Mirosława, Edwarda, Felicję Kuklów. Agnieszkę i Jana Hupów.
g. 12.00   Za śp. Antoniego Jędrzejaka – od córek z rodzinami.
g. 18.00   Nabożeństwo wieczorne
g. 18.30
g. 20.30   ZA PARAFIAN.
    Wtorek – 4 sierpnia 2020 - godz. 18..30
    Za zmarłych kapłanów naszej Archidiecezji w rocznice ich śmierci: Ks. Aleksego Mercika, ks. Michała Maciołkę, ks. Józefa Wasiaka, ks. Wojciecha Krupczyńskiego, ks. Michała Łabiaka, ks. Włodzimierza Wygockiego, ks. Jacka Nowaczyka, ks. Antoniego Szymczaka, ks. Jana Szkopka,
    Za naszych zmarłych, za pochowanych w ostatnim tygodniu: Śp. Jadwigę Gutowską, Barbarę Bartkowiak,
  1. Śp. Hieronima, Leona i Pelagię Stamów. Stanisławę, Pelagię, Władysława i Józefa Skrzypczaków. Mariannę Kośmider i wszystkich pozostałych zmarłych z tych Rodzin.
  2. Śp. Zofię Migdalczyk.
  3. Śp. Kazimierę Pietruszka – od mieszkańców z Sucharskiego 11.
  4. Śp. Helenę Mikołajczyk – od wnuków.
  5. Śp. Lidię Superczyńską – od rodziny Sędzików.
  6. Śp. Seweryna Dzikowskiego – od siostry Krystyny z rodziną.
  7. Śp. Stanisława Gubańskiego – od szwagierki Stanisławy z rodziną.
  8. Śp. Roberta Sicińskiego – od kolegów i koleżanek z pracy wraz z szefostwem PPUH KUBINKA.
  9. Śp. Danutę Krzyżosiak – od teściowej i bratowej Teresy z rodziną.
  10. Śp. Mariana Wenderskiego – od rodziny Ochockich, Nizio i Świerczyńskich.
  11. Śp. Magdalenę Szczepanek – od bratanka Mirosława z rodziną.
  12. Śp. Ewę Kiałka – od córki Adriany z rodziną.
  13. Śp. Kunegundę Świerzewską – od Marka z rodziną.
  14. Śp. Stanisławę i Stanisława Konarskich i za dusze w Czyśćcu cierpiące.
  15. Śp. Ludwika Mateckiego – od Rycerzy św. Michała Archanioła.
  16. Śp. Helenę Zawidzką – od wnuczki Iwony z rodziną.
  17. Śp. Marię Nowacką – od syna Marka z rodziną.
  18. Śp. Agnieszkę, Olgę,  Stanisława, Andrzeja Samól. Marię, Józefa, Joannę, Irenę i Teresę Łabiak.