27.07-2.08.2020 r. Intencje mszalne

od 27 lipca do 2 sierpnia 2020

Poniedziałek – 27 lipca 2020
g. 17.30 I Za rodziców: śp. Helenę i Ludwika Grześkowiaków oraz za syna śp. Mariusza Szwarca.
  II Za śp. Annę i Zofię Lorek. Annę i Mieczysława Wencków; oraz zmarłych z rodzin Kośmidrów, Wencków i Lorków.
  III Za śp. Lidię Superczyńską – od siostry Rozarii.
g. 18.30   Za śp. Teofila Jurdeczkę. Stanisławę, Józefa, Stanisławę, Andrzeja Gruszczyńskich i śp. Katarzynę.
Wtorek – 28 lipca 2020
g. 17.30 I Za Ojczyznę – od Matek Żywego Różańca.
  II Za śp. Danutę Zimoląg – od męża.
g. 18.00   Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II
g. 18.30   Zbiorowa w intencjach za zmarłych:
Środa – 29 lipca 2020
wspomnienie św. Marty
g. 17.00   Modlitwa Różańcowa za naszą Parafię – Matek Żywego Różańca.
g. 17.30 I Za śp. Mariannę Hoffmann – od córki Kazimiery z mężem Bronisławem.
  II Za śp. Wojciecha Janiszewskiego – od mieszkańców ulicy Brzozowej.
g. 18.00   Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
g. 18.30   W intencji czcicieli Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek – 30 lipca 2020
g. 17.30 I Za śp. Wandę Łopińską w 1 rocznicę śmierci.
  II Z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla wnuków.
g. 18.00   Różaniec za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
g. 18.30 I Za śp. zmarłych z rodziny Gertchen, oraz za śp. syna Szymona Nawrota i zmarłych z rodziny.
  II W 80 rocznicę urodzin Franciszka z podziękowaniem Panu Bogu z wszystkie laski z prośbą o dalszą opiekę i błogosławieństwo Boże – od syna.
Piątek – 31 lipca 2020
wspomnienie św. Ignacego z Loyoli
g. 17.30 I Za śp. Danutę Zimoląg – od Walentyny Iwko.
  II Za śp. Tadeusza Majewskiego z Krobi – od kuzynostwa: Stanisława, Kazimiery i Jana.
g. 18.00   Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
g. 18.30   Za śp. Władysława, Mariannę, Stanisława Maćkowiaków. Bronisławę, Józefa i Mieczysława Kempów. Jadwigę, Stanisława Leciejewskich. Waleriana Jakubowskiego i Annę Cichą.
Sobota – 1 sierpnia 2020
wspomnienie św. Alfonsa, Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła.
g. 8.30 I Wynagradzająca za bluźnierstwa, które znieważają Maryję w Jej świętych wizerunkach.
  II Za śp. Zbigniewa Popielasa. Magdalenę i Ignacego Popielasów. Tomasza i Władysławę Musioł.
12.00   I Komunia
13.00   I Komunia
15.00   Ślub
g. 18.00   Nabożeństwo ku czci Matki Bożej Rawickiej
g. 18.30   Za śp. Stefana Olszewskiego w kolejną rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Olszewskich. Helenę Gulińską i zmarłych z rodziny Pietrasów.
NIEDZIELA – 2 sierpnia 2020
g. 7.00   Za śp. Henryka Strugałę, zmarłych z rodziny Maćkowiaków i Strugałów. Oraz z podziękowaniem Panu Bogu za dotychczasową opiekę z prośbą o zdrowie i Błogosławieństwo Boże dla całej rodziny
g. 8.00   Wymienianki całoroczne za zmarłych
g. 8.30   Za śp. Henryka Dybę i zmarłych z rodzin Dybów i Rasiów.
g. 9.30   Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
g. 11.00   Za śp. Felicję Radojewską w 18 rocznicę śmierci.
g. 12.00   Za śp. Marię Lubawy – od mamy Wandy.
g. 18.00   Nabożeństwo wieczorne
g. 18.30   Zbiorowa w intencjach dziękczynnych:
    = W 18 rocznicę urodzin Aleksandry z podziękowaniem Panu Bogu za dotychczasową opiekę, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego oraz dobre wybory życiowe.
    = Z okazji imienin córki Anny z podziękowaniem za dotychczasową opiekę, z prośbą o błogosławieństwo Boże oraz orędownictwo św. Anny na dalsze lata.
g. 20.30   Za śp. Mirosławę, Jana Pierzchlewiczow; oraz zmarłych z rodzin Pierzchlewiczów, Maciejaków, Śmieszchałów i Kołatów.
    Wtorek – 28 lipca 2020 - godz. 18.30
    Za zmarłych kapłanów naszej Archidiecezji w rocznice ich śmierci: Śp. ks. Stanisława Ostrowskiego, ks. Krzysztofa Woźnego, ks. Piotra Sieberta, ks. Mieczysława Radojewskiego, ks. Andrzeja Zakrzewskiego.
    Za naszych zmarłych, za pochowanych w ostatnim tygodniu:  Marię Nowacką, Wiolettę Płaczek, Helenę Zawidzką,
1.   Za śp. Gabrielę i Czesława Sieclów – od dzieci z rodzinami.
2.   Za śp. Zbigniewa Kasprzaka – od dzieci z rodzinami.
3.   Za śp. Marię Lubawy – od rodziny Skibów.
4.   Za śp. Jadwigę Tomaszewską – od syna Grzegorza z żoną, dziećmi i wnukami.
5.   Za śp. Gabrielę Frąckowiak i zmarłych z rodziny.
6.   Za śp. Kazimierę Pietruszka – od mieszkańców z Sucharskiego 11.
7.   Za śp. Annę Cieślikowska – od Rycerzy św. Michała Archanioła.
8.   Za śp. Helenę Mikołajczyk – od wnuka Jakuba z rodziną.
9.   Za śp. Lidię Superczyńską – od Elwiry i Darka z dziećmi.
10.   Za śp. Stanisława Gubańskiego – od sąsiadki.
11.   O radość nieba dla syna śp. Jędrzeja Chmielarza.
12.   Za śp. Dariusza Balcerka w 20 rocznicę śmierci. Tomasza, Wiktorię, Józefa, Edwarda, Andrzeja i Krystynę. Rozalię Gajewską. Jana, Andrzeja i Mariana Czwojdraków. Ignacego, Stanisława, Lechosława i Czesława Balcerków. Genowefę i Rafała Chojnackich. Andrzeja Paprockiego. Stanisława i Wiktorię Kupczyków. Za dusze w Czyśćcu cierpiące i zmarłych z rodzin Murawów, Balcerków i Kupczyków.
13.   Za śp. Annę i Stanisława Rosów i Stanisławę Gryczka.
14.   Za śp. Mariana Wenderskiego – od rodziny Barteczków.
15.   Za śp. Roberta Sicińskiego – od sąsiadów z Sucharskiego 11.
16.   Za śp. Czesława Maciejewskiego w 19 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny.
17.   Za śp. Mariana Wenderskiego – od bratowej Wandy z rodziną.
18.   Za śp. Danutę Krzyżosiak – od rodziny Sobkowiaków i Snelów.
19.   Za śp. Henryka Zalisza – od rodziny Nowaków.
20.   Za dusze w czyśćcu cierpiące z rodziny; Oraz z prośbą o łaskę wiary i nawrócenia w rodzinie i potrzebne łaski dla Heleny.
21.   Za śp. Ewę Kiałka – od męża.
22.   Za śp. Olgę Golińską w 3 rocznicę śmierci.
23.   Za śp. Krystynę, Jana, Eugeniusza Rybaków,  zmarłych z rodziny Rybaków. Henrykę i Tadeusza Jasiaków.
24.   Za śp. Kazimierę Spychała i zmarłych z rodzin Spychałów i Węcłasiów.
25.   Za śp. Zbigniewa Podworskiego w 7 rocznice śmierci.