Czytaj więcej...6 stycznia, w Dniu Objawienia, zwanym potocznie „Świętem Trzech Króli” w całej Polsce można było wziąć udział w Orszaku Trzech Króli. W tym roku odbyła się już jego 8. edycja. Niska temperatura nie odstraszyła uczestników Orszaku, gromadząc w 420 miejscowościach w całej Polsce co najmniej 1,5 miliona osób. Orszak Trzech Króli z polskiej inicjatywy odbywa się również w 16 innych krajach,  m.in. w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoszech, USA, Ukrainie, Rumunii, Rwandzie i Ekwadorze. W Watykanie Orszak Trzech Króli pozdrowił Papież Franciszek, a w Warszawie do wspólnego kolędowania dołączył Prezydent Andrzej Duda z małżonką.

W Rawiczu Orszak przeszedł z parafii Farnej pod kościół św. Andrzeja Boboli, a następnie na rynek, by oddać pokłon Dzieciątku Jezus przy rawickiej szopce.