8-14.07.2019 r. Intencje mszalne

od 8 do 14 lipca 2019 r.

Poniedziałek – 8 lipca  2019
wspomnienie Św. Jana z Dukli, kapłana
g. 7.00 I Za śp. Walentynę Nowak – od współlokatorów z Westerplatte 5.
  II Za śp.  Marię Maicher w 21 rocznicę śmierci i zmarłych z rodzin Maicher i Skrzypczyk oraz za śp. Erykę Loska.
  III Za śp. Lukrecję Adamek i zmarłych z rodziny.
g. 19.00   Za śp. syna: Szymona Nawrota i zmarłych z rodziny Nawrotów. Stefanię Gertchen w 10 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Gertchenów.
Wtorek – 9 lipca 2019
g. 7.00 I Za śp. Leokadię Kajzer – od córki Krystyny i od wnuczki Moniki z mężem i dziećmi.
  II Za śp. Teresę Nowińską – od rodziny Pakułów i Kapałów.
g. 18.30   Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II
g. 19.00   Zbiorowa w intencjach za zmarłych:
Środa – 10 lipca 2019
g. 7.00 I Za śp. Za śp. Józefa Kowalskiego w 34 rocznicę śmierci i zmarłych z rodzin Kowalskich i Łakomych.
  II Za śp.  Elżbietę Zimoląg.
g. 18.00   Modlitwa Różańcowa za naszą Parafię – Matek Żywego Różańca
g. 18.30   Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
g. 19.00   W intencji czcicieli Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Czwartek – 11 lipca 2019
święto Św. Benedykta, opata i patrona Europy
g. 7.00 I Stanisławę i Jędrzeja Tyczyńskich i Ignacego Bruder.
  II Za śp. Helenę Jankowiak w 20 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Jankowiaków i Wojtaszewskich.
  III Za śp. Zofię Rudnicką i Antoniego Brusiło pomordowanych na Wołyniu.
g. 18.30   Różaniec za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
g. 19.00   Za śp. Mariana Śmigla w rocznicę śmierci oraz Weronikę Śmigiel i Irenę Bator – od córki z rodziną.
Piątek – 12 lipca 2019
wspomnienie Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
g. 7.00 I Z prośbą o powrót do zdrowia dla Macieja.
  II Z okazji 90 urodzin i 85 urodzin, z podziękowaniem za wszystkie łaski z prośbą o dalszą Bożą opiekę i błogosławieństwo Boże dla Rodzin.
g. 17.00   Z podziękowaniem za otrzymane laski z okazji 18 urodzin Julii Łukowiak, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże oraz dary Ducha Świętego i dobre wybory życiowe.
g. 18.30   Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
g. 19.00   Za śp. Mariana i Pawła Górzyńskich. Pelagię i Czesława Łukowiaków. Franciszkę i Władysława Mośków. Kazimierza Jóskę i zmarłych z rodziny.
Sobota – 13 lipca 2019
wspomnienie św. Andrzeja  Świerada i Benedykta Pustelników.
g. 7.00 I Z prośbą o błogosławieństwo Boże i wszelkie potrzebne łaski dla Ojca Świętego Franciszka, naszego Ks. Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego, oraz dla Księży w naszej Parafii – od Matek Żywego Różańca.
  II Za śp. Jerzego Ziętka w 4 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Ziętków, Szotów, Małeckich i za śp. Janusza Szwejka.
  III Za śp. Władysława Bergera w 2 rocznicę śmierci. Mariannę i Antoniego Samolów i zmarłych z rodziny.
g. 14.00   ŚLUB
g. 18.30   Za śp. Jana Pieprzyka 28 rocznicę jego śmierci i zmarłych z rodziny.
Po Mszy św. NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE
NIEDZIELA – 14 lipca 2019
g. 7.00   W kolejną rocznicę ślubu Anny i Andrzeja z podziękowaniem Panu Bogu za wszystkie otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże na dalsze lata dla jubilatów i rodziny.
g. 8.00   Wymienianki całoroczne za zmarłych
g. 8.30   W 24 urodziny Anny oraz w 2 rocznicę ślubu Agnieszki i Adama, z podziękowaniem Panu Bogu za wszystkie dotychczasowe łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
g. 9.30 I Za śp. Zygmunta Wojterę. Jana, Janinę i Franciszka Hupów.
  II Za śp. Lecha Dolińskiego – od Zosi.
g. 11.00   Za śp. Ninę Majewską – od męża z dziećmi i wnukami; i zmarłych z rodzin Majewskich i Niwczyków.
g. 12.00   Za śp. Kazimierza Dudzińskiego.
g. 11.00   Szpital
g. 18.30   W intencji Violetty i Jarosława Lauk w 25 rocznicę ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej i św. Jana Pawła II.
g. 18.00   Nieszpory
g. 20.30   Za śp. Stefana Olszewskiego w kolejną rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Olszewskich.
Wtorek – 9 lipca 2019 - godz. 19.00
    Za zmarłych kapłanów naszej Archidiecezji w rocznice ich śmierci: Ks. Józefa Świerkowskiego, ks. Stanisława Nowaka, ks. Adama Pawłowskiego, ks. Cypriana Stochaja, ks. Franciszka Jagłę, ks. Feliksa Abramowicza.
    Za naszych zmarłych, za pochowanych w ostatnim tygodniu: Śp. Henryka Nowaka, Janinę Urbanowicz, Stanisława Golembkę, Jana Rybaka.
  1 Za śp. Antoniego Żurka w 1 rocznicę śmierci. Irenę Żurek. Bronisławę i Antoniego Żurek. Stanisławę i Feliksa Cieślarczyków i Irenę Kaczmarek.
  2 Za śp. Juliana Kindrasiuka – od Stasi i Stefana Jędrzejas z Korbielowa.
  3 Za śp. Marka Swaczynę; Leona Nawrockiego. Małgorzatę Nawrocką. Stanisława Swaczynę i pozostałych zmarłych z rodziny.
  4 Za śp. Ewę Leżańską – od koleżanek i kolegów z klasy „A” w Szkole Podstawowej nr 6.
  5 Za śp. Alinę Sobczyńską – od ojca chrzestnego z rodziną.
  6 Za śp. Teresę Bartkowiak – od cioci Ireny Małeckiej z rodziną.
  7 Za śp. Teresę Genstwa – od Józefy Rybak z dziećmi.
  8 Za śp. Barbarę Stankiewicz – od sąsiadów z Westerplatte 7.
  9 Za śp. Sebastiana Łacinika i zmarłych z rodziny.
  10 Za śp. Aleksandrę Białek – od Ewy Konarskiej z rodziną.
  11 Za śp. Lecha Michalskiego – od rodziny Łapawów.
  12 Za śp. Bronisława Kosika – od sąsiadów z ulicy Wyszyńskiego nr 8.
  13 Za śp. Zenona Kota – od Przemysława i Oli z córka Lilianną.
  14 Za śp. Annę Cieślikowską. Annę i Stanisława Rosów.
  15 Za śp. Janinę Ziętek – od Firmy FOTO-DUET.
  16 Za śp. Natalię Stelmach  w 14 rocznicę śmierci – od rodziców i od rodzeństwa.
  17 Za śp. Jadwigę Błochowiak – od córki Grażyny, wnuków i prawnuków.
  18 O radość nieba dla śp. Jędrzeja Chmielarza.
  19 Za śp. Jana Kaźmierczaka – w kolejną rocznicę śmierci. Agnieszkę Kaźmierczak. Edmunda, Józefa i Kazimierę Marciniak. Andrzeja Biegałę. Mariana Domagałę. Mirosława Wawrzyniaka. Stanisławę i Zdzisława Kubickich. Danutę i Włodzimierza Janiaków i za wszystkie dusze w Czyśćcu cierpiące.