4-10.05.2020 r. Intencje mszalne

od 4 do 10 maja 2020

Poniedziałek – 4 maja 2020
wspomnienie św. Floriana męczennika
g. 7.00   Za śp. Mariana Musielaka – w 5 rocznicę śmierci.
g. 8.30 I Za śp. Janusza Wolnego, Piotra i zmarłych z rodzin Wolnych, Żytów i Kolibabków.
  II Za śp. Józefa Krygera w 24 rocznicę śmierci. Halinę Zyber i Konstancję Patyka.
g. 18.00   Nabożeństwo Majowe.
g. 18.30 I Za śp. Jana Stefaniaka. Mariannę i Feliksa, Zenona i Marię Łukowiaków. Jacka i Alfonsa Tyl.
  II Za śp. Wiesławę Szurek – od szwagierki Haliny z rodziną.
Wtorek – 5 maja 2020
g. 7.00 I Za śp. Jacka i Kornela Rosików. Edmunda i Ryszarda Białków; oraz za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące.
  II Z podziękowaniem za dar życia wnuków i wnuczki, w 7 rocznicę urodzin Michała i w 8 rocznicę urodzin Wojciecha, z prośbą o dalszą Bożą opiekę dla nich, oraz rodziców, rodzeństwa i całej rodziny.
g. 8.30 I Za śp. Zbigniewa Piotrowicza w 14 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Piotrowiczów. Annę i Mieczysława Stachowiaków.
  II Za śp. Krystynę i Henryka Woźniaków – od córki Mirosławy z mężem.
g. 18.00   Nabożeństwo Majowe.
g. 18.30   Zbiorowa w intencjach za zmarłych:
Środa – 6 maja 2020
święto św. Apostołów Filipa i Jakuba
g. 7.00 I Za śp. Jacka Rosika – od żony.
  II Za śp. Rafała Jasika – od Anny i Bartosza Urbańskich z pracownikami Apteki w Sarnowie.
g. 8.30 I Za śp. Edmunda Grandke w 2 rocznicę śmierci. Helenę, Leona, Bożenę, Zbigniewa Grandke – w kolejne rocznice ich śmierci.
  II Za śp. Weronikę Szczęsną – w 14 rocznicę śmierci. Grażynę i Stanisława Szczęsnych. Eleonorę i Franciszka Kasprzaków.
g. 17.30   Modlitwa Różańcowa za naszą Parafię – Matek Żywego Różańca
g. 18.30   W intencji czcicieli Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Czwartek – 7 maja 2020
g. 7.00   Za śp. Helenę Adamską – od córek.
g. 8.30 I Za śp. Stanisława Ogrodowskiego – od córek z rodzinami.
  II Za śp. Irenę Szczypko-Jędrzejczak – od męża.
g. 17.00   Nabożeństwo Majowe dla dzieci.
g. 18.00   Różaniec za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
g. 18.00   Godzina Święta.
g. 18.30 I Za śp. Mirosława Becelewskiego w 15 rocznicę śmierci.
  II Za śp. Marię Maćkowiak – od córki z rodziną.
Piątek  – 8 maja 2020
uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i Archidiecezji
g. 7.00   Za śp.
g. 8.30 I Za śp. Stanisławę Spychała. Stefanię i Franciszka śliwińskich. Jana Jarczewskiego i zmarłych z rodzin Śliwińskich i Spychałów.
  II Za śp. Michała Sebastiańskiego w 5 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny.
g. 17.30   Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
g. 18.00   Nabożeństwo Majowe.
g. 18.30 I W 45 rocznicę urodzin z podziękowaniem Panu Bogu za wszystkie łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo oraz opiekę Bożą.
  II Za śp. Stanisławę i Antoniego Nowackich i Feliksa Kowalskiego.
Sobota – 9 maja 2020
g. 7.00 I Za śp. Helenę Rogowską w 25 rocznicę śmierci oraz za wszystkich zmarłych z rodziny.
  II Za śp. Pelagię, Franciszka i Antoniego Dolnych. Helenę, Mariana i Jana Pyczaków i zmarłych z rodziny.
g. 8.30 I Za śp. Bogdana, Antoniego, Ksenie, Olgę, Antoniego i Stefana Szczypko i Irenę Szczypko-Jędrzejczak.
  II Za śp. Joannę, Henryka, Ireneusza, Genowefę Janowiczów i Józefa Pospiecha.
g. 18.00   Nabożeństwo Majowe
g. 18.30   Za śp. Helenę i Jana Lorenców i Mariana Szajerkę.
NIEDZIELA – 10 maja 2020
g. 7.00   Za śp. Stanisławę, Wacława, Marię Dudów. Mariana, Annę, Teodora Pawlickich i zmarłych z rodzin.
g. 8.00   Wymienianki całoroczne za zmarłych
g. 8.30   Za śp. Krystynę Michalak w 5 rocznicę śmierci, Mariana Michalaka i zmarłych z rodziny.
g. 9.30   Za śp. Bogumiłę Poślednik w 14 rocznicę śmierci.
g. 11.00   Z prośbą o błogosławieństwo Boże i wszelkie potrzebne łaski dla Ojca Świętego Franciszka, Ks. Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego, oraz dla księży w naszej Parafii – od Matek Żywego Różańca.
g. 12.00   Za śp. Czesława Pietruszkę w 9 rocznice śmierci i Marię Pietruszkę.
g. 16.00   Z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie oraz opiekę Matki Najświętszej z okazji urodzin Danuty.
g. 18.00   Nabożeństwo Majowe
g. 18.30   Za śp. Jana Olszewskiego w 18 rocznicę śmierci.
Wtorek – 5 maja 2020 - godz. 18.30
    Za zmarłych kapłanów naszej Archidiecezji w rocznice ich śmierci: Śp. Ks. Ludwika Filipowskiego, ks. Edmunda Szymańskiego, ks. Zdzisława Barcika, ks. Marka Kaisera, ks. Konrada Kaczmarka, ks. Zenona Półrolniczka, ks. Romualda Niparko, ks. Mariana Banaszaka, ks. Zygmunta Chwiłkowskiego.
    Za naszych zmarłych, za pochowanych w ostatnim tygodniu:  Śp. Zofię Migdalczyk,
  1 Za śp. Hieronima, Leona i Pelagię Stamów. Stanisławę, Pelagię, Władysława i Józefa Skrzypczaków. Mariannę Kośmider i wszystkich pozostałych zmarłych z tych Rodzin.
  2 Za śp. Henryka Dudę – od społeczności szkolnej z Goliny Wielkiej.
  3 Za śp. Krzysztofa Krzywego – od córki Martyny z Mamą. Śp. Jerzego Szybaja – od córki Wiolety i wnuczki Martyny.
  4 Za śp. Agnieszkę, Władysława, Stefana, Stanisława, Ryszard Bastych. Barbarę Wolną. Stanisławę Maciejewską. Marię Szudra. Franciszkę Grochowiak. Jadwigę Biewald. Stanisławę i Mariana Graczyńskich. Longinę. Izabelę Brelińską. Wandę Kalembka.
  5 Za śp. Stanisławę i Jana Kaźmierczaków i zmarłych z rodziny.
  6 Za śp. Krzysztofa Niedźwiedzia – od rodziny i Firmy GŁOWACZ.
  7 Za śp. Irenę Trzmielewską – od Bogusi, Danki i Jadwigi.
  8 Za śp. Eugeniusza Pawelca – od rodziny Jurdeczków i Sobczaków.
  9 Za śp. Stanisława Kolbra – od wnuków i prawnuka Stasia.
  10 Za śp. Ludwika Mateckiego – od Rycerzy św. Michała Archanioła.
  11 O radość nieba dla śp. Jędrzeja Chmielarza.
  12 Za śp. Mariolę Drapal, oraz zmarłych z rodzin Malickich i Barteczków.