23-29.12.2019 r. Intencje mszalne

od 23 do 29 grudnia 2019 r.

Poniedziałek – 23 grudnia 2019
g. 7.00 I Za śp. Józefę Poniecką. Antoniego i Andrzeja Ponieckich. Jana, Michalinę i Jana Puśleckich.
  II Za śp. Kornela Rosika – od Rodziców.
g. 8.30 I Za śp. Krystynę, Grażynę i Stefana Nadrowskich – od syna z żoną i synem Krzysztofem.
  II O radość nieba dla śp. Grzegorza Basińskiego w dniu jego 80 ziemskich urodzin.
g. 18.30   Za śp. Cecylię Golina i zmarłych z rodziny Golinów i Stanisławę Mikołajczak.
Wtorek – 24 grudnia 2019
Wigilia Narodzenia Pańskiego
g. 6.00 I O dar zbawienia wiecznego dla śp. Ewy i Jana Dudków. Zmarłych z rodzin Dudków i Pawełków oraz za dusze w Czyśćcu cierpiące.
  II Za śp. Kornela Rosika – od babci. Oraz za dusze w Czyśćcu cierpiące.
g. 8.30 I Za śp. Czesława Śmiałka – od żony.
  II Za śp. Jerzego Staniszewskiego i zmarłych z rodziny Staniszewskich.
g. 24.00   PASTERKA:
  I Za śp. Jana Niedbałę i zmarłych z rodzin Niedbałów i Antkowiaków.
  II Za śp. syna Jędrzeja Chmielarza aby dobry Bóg obdarzył go radością wieczną w niebie.
Środa – 25 grudnia 2019
Narodzenie Pańskie
g. 7.00   Za śp. Franciszka Mikołajczaka, Stanisławę Mikołajczak i zmarłych z rodziny Mikołajczaków.
g. 8.30 I Za śp. Juliana Mazura w kolejną rocznicę śmierci. Jerzego, Erwina i zmarłych z rodzinny Mazurów.
  II Za śp. s. Tomaszę Dudziak – w 7 dzień po pogrzebie.
g. 9.30   Za śp. Władysławę Ciesielską. Eugeniusza, Jana, Krystynę Rybaków i wszystkich zmarłych z rodzin Ciesielskich, Rybaków, Czerwińskich i Wróblewskich. Oraz z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
g. 11.00   Za śp. Stefana Łapawę. Mariannę, Stanisława i Mieczysława Łapawów. Martę, Władysława, Czesława i Jana Łuczaków i zmarłych z rodzin.
g. 12.00   Za śp. Aleksandra Pieprzyka – od żony i dzieci.
g. 10.00   Hospicjum
g. 11.00   Szpital
g. 16.00   Za śp. Stefana Sadowskiego. Henryka i Janinę Szwarc. Alinę Klima; oraz z prośbą o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
g. 18.00   Nowenna do MBNP
g. 18.30   Za śp. Mirosława, Stanisławę, Hieronima Helińskich. Mariannę i Edmunda Biskupskich.
Czwartek – 26 grudnia 2019
Św. Szczepana, pierwszego męczennika
g. 7.00   Za śp. Kazimierza Chudego i zmarłych z rodziny Chudych. Czesława Stelmaszyka i zmarłych z rodziny Stelmaszyków.
g. 8.30 I Za śp. Jana, Wiktorię, Stanisława Niedbałów. Bronisławę, Antoniego Antkowiaków i Ludwika Mateckiego.
  II Za śp. Szczepana i Helenę Niedźwieckich i zmarłych z rodziny.
g. 9.30   Za śp. Józefę i Antoniego Florkowskich. Jerzego Frąszczaka, Franciszka Dybę i zmarłych z rodzin Nowaków i Golinów.
g. 11.00   Za śp. Pawła Mądrzaka oraz za dusze w Czyśćcu cierpiące.
g. 12.00   Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
g. 16.00   Za śp. Stanisława Kasprzaka w 8 rocznicę śmierci. Elżbietę, Jana, Kazimierza, Franciszka Kasprzaków i zmarłych z rodziny Becelów.
g. 18.00   Różaniec za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
g. 18.30   Z podziękowaniem Panu Bogu za wszelkie łaski otrzymane w 20 rocznicę Sakramentu Małżeństwa Katarzyny i Szymona. Dziękując szczególnie za synów, prosząc o dalszą opiekę i błogosławieństwo Boże dla jubilatów i całej rodziny.
Piątek – 27 grudnia 2019
Św. Jana, apostoła i ewangelisty
g. 7.00 I Za śp. s. Tomaszę Dudziak.
  II Za śp. Stefana Staweckiego – od wnuczki Alicji z rodziną.
g. 8.30 I Za śp. Szczepana Szymkowiaka (w dniu imienin) i Kazimierę Szymkowiaków i Józefa Starzyńskiego.
  II O szczęście wieczne dla śp. Wandy i Edwarda Kądziołkow z Kłodzka, syna Piotra i zmarłych z rodziny.
g. 18.00   Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
g. 18.30   Za śp. Jana, Mariannę, Juliannę Mateckich i zmarłych z rodziny Mateckich.
Sobota – 28 grudnia 2019
Św. Młodzianków, męczenników.
g. 7.00 I Za Ojczyznę - od Matek Żywego Różańca.
  II Za śp. Stefana Raburę – od syna Sebastiana z rodziną.
g. 8.30 I Za śp. Ewę Szulc w 2 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Szulców.
  II Z podziękowaniem za Boże błogosławieństwo w 45 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa Stanisławy i Jerzego, z prośbą o dalszą opiekę, potrzebne łaski Boże oraz orędownictwo Matki Najświętszej dla Jubilatów i całej rodziny.
g. 18.00   Nabożeństwo ku czci MB Rawickiej
g. 18.30   Za śp. Agnieszkę i Jana Borków. Teodorę, Władysława i Ryszarda Kanieckich.
NIEDZIELA – 29 grudnia 2019
Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa
g. 7.00   Za śp. Henryka Strugałę, zmarłych z rodziny Maćkowiaków i Strugałów. Oraz z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
g. 8.00   Wymienianki całoroczne za zmarłych
g. 8.30 I Za śp. Łukasza Józefiaka. Stanisławę, Franciszka i Waleriana Apanowiczów.
  II Za śp. Mariannę, Franciszkę, Teodora, Jana Niedźwiedziów. Marcina i Marię Niwczyków.
  III Za śp. Romualda i Jadwigę Chodorowskich.
g. 9.30 I Za śp. Seweryna Sędłaka i zmarłych z rodziny.
  II Za śp. Antoniego Zielińskiego – od żony Krystyny.
g. 11.00   Za śp. Joannę Umławską w 2 rocznicę śmierci zmarłych z rodzin; Oraz w podziękowaniu Panu Bogu za wszystkie łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej, dary Ducha Świętego i zdrowie dla całej rodziny w nadchodzącym Nowym Roku 2020.
g. 12.00   Za śp. Dariusza Miśkowiaka – od brata z rodziną.
g. 10.00   Hospicjum
g. 11.00   Szpital
g. 16.00   Za śp. Mirosława Helińskiego. Oraz z prośbą o zdrowie dla Rodziny.
g. 18.00   Nieszpory
g. 18.30   Z podziękowaniem za Boże błogosławieństwo w 40 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa Urszuli i Leszka Matysiaków, z prośbą o dalszą opiekę, potrzebne łaski Boże oraz orędownictwo Matki Najświętszej dla Jubilatów i całej rodziny.