20-26.04.2020 r. Intencje mszalne

od 20 do 26 kwietnia 2020

Poniedziałek – 20 kwietnia 2020
g. 7.00   Za śp. Jacka i Kornela Rosików oraz zmarłych z rodzin Rosików i Białków.
g. 8.30 I Za śp. Anetę i zmarłych z rodziny.
  II Za śp. Marię Musielak – od Macieja Formanowicza z rodziną.
g.18.30 I W 56 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa Marii i Stanisława Suchaneckich dziękując za dotychczas odebrane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Jubilatów i całej rodziny.
  II Za śp. Stefana Górniaka w 42 rocznicę śmierci.
Wtorek – 21 kwietnia 2020
g. 7.00 I Za śp. Jarosława Frąckiewicza (w dniu urodzin).
  II Brak intencji
g. 8.30 I Za śp. Sewerynę, Czesława, Zbigniewa i Romana Starybratów. Wincentynę i Stanisława Kaszubów.
  II Za śp. Andrzeja Bartkowiaka w 11 rocznicę śmierci oraz zmarłych rodziców i teściów.
g. 18.00   Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II
g.18.30   Zbiorowa w intencjach za zmarłych:
Środa – 22 kwietnia 2020
g. 7.00 I Za śp. Kornela i Jacka Rosików oraz za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące.
  II Za śp. Floriana, Marię i Floriana Dukarskich. Jana i Stanisławę Kaźmierczak i za dusze w Czyśćcu cierpiące.
g. 8.30 I Za śp. Halinę Dworniczak – od męża, synów, synowej i wnuka.
  II Za śp. Artur Skotarek – od rodziny.
g. 17.30   Modlitwa Różańcowa za naszą Parafię – Matek Żywego Różańca
g. 18.00   Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
g. 18.00   Szpital
g.18.30   W intencji czcicieli Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek – 23 kwietnia 2020
uroczystość św. Wojciecha Biskupa i męczennika, głównego patrona Polski
g. 7.00   Za śp. Jerzego i Sławomira Huchraków oraz zmarłych rodziców i teściów.
g. 8.30 I Za śp. Pelagię i Józefa Budujów oraz zmarłych z rodziny.
  II O radość nieba dla zmarłych teściów: śp. Konstancji i Pawła Basińskich oraz zmarłych z rodziny.
g. 18.00   Różaniec za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
g.18.30 I Za śp. Ludwika Mateckiego – od syna Tadeusza z rodziną.
  II Za śp. Annę Bawolską – od syna Marka z rodziną.
Piątek  – 24 kwietnia 2020
g. 7.00   Za śp. Jacka i Kornela Rosików oraz za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące.
g. 8.30 I Za śp. Wojciecha Zimińskiego – od siostry Marii z mężem i od rodziny Świdurskich.
  II Za śp. Mariana Sucholińskiego w 20 rocznicę śmierci. Leszka Sucholińskiego i zmarłych z rodziny.
g. 18.00   Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
g.18.30 I Za śp. Wiktorię, Władysława Ptak. Zofię, Zdzisława i Leona Żyto.
  II Za śp. Halinę Chudzińską – od syna Macieja z Rodziną.
Sobota – 25 kwietnia 2020
Święto św. Marka ewangelisty
g. 7.00 I Za śp. Helenę Juśkiewicz – od rodziny Olejnicaków.
  II Za śp. Jarosława Frąckiewicza (w dniu imienin).
g. 8.30 I Z podziękowaniem za Boże błogosławieństwo w 50 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa Genowefy i Tadeusza Budujów z prośbą o dalszą opiekę, potrzebne łaski Boże oraz orędownictwo Matki Najświętszej dla Jubilatów i całej rodziny.
  II Za śp. Monikę Radajewską – od męża i dzieci.
g. 18.00   Nabożeństwo ku czci MB Rawickiej
g.18.30   Za śp.
NIEDZIELA – 26 kwietnia 2020
g. 7.00   Za śp. Janinę Sulikowską w kolejną rocznicę śmierci i zmarłych z rodzin Sulikowskich i Pietrasów.
g. 8.00   Wymienianki całoroczne za zmarłych
g. 8.30 I Z podziękowaniem za Boże błogosławieństwo w 50 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa  z prośbą o dalszą opiekę, potrzebne łaski Boże oraz orędownictwo Matki Najświętszej dla Jubilatów i całej rodziny.
  II Za śp. Waleriana Malczewskiego.
  III Za śp. Annę Janowską – od współlokatorów z ulicy Sucharskiego 6.
g. 9.30 I Za śp. Zofię, Franciszka Murawków i zmarłych z rodziny. Krystynę, Władysławę i Antoniego Szwagrzaków oraz zmarłych z rodziny.
  II Za śp. Stefana Kazanieckiego w 1 rocznicę śmierci i Zofię Kazaniecką w 11 rocznicę śmierci – od dzieci z rodzinami.
  III Za śp. Marię Moryson – od córki Edyty z rodziną.
g.11.00   Za śp. Urszulę Kasprzak w 8 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny.
g.12.00   Za śp. Aleksandra Pieprzyka – od żony i dzieci (z okazji urodzin).
g. 10.00   Hospicjum
g. 11.00   Szpital
g.16.00   Za śp. Zygmunta, Władysławę Grzelewskich. Stanisławę i Józefa Kowalskich i zmarłych z rodziny.
g. 18.00   Nabożeństwo
g.18.30   Za śp. Genowefę Majewską w 14 rocznicę śmierci i wszystkich zmarłych z rodzin oraz za dusze w Czyśćcu cierpiące.
Wtorek – 21 kwietnia 2020 - godz. 18.30
    Za zmarłych kapłanów naszej Archidiecezji w rocznice ich śmierci: Śp. Wojciecha Branickiego, ks. Jana Soczkę, ks. Jana Bielańskiego, ks. Stefana Tomaszkiewicza, ks. Bolesława Exlera,
    Za naszych zmarłych, za pochowanych w ostatnim tygodniu: Marię Rylską, Helenę Adamską, Halinę Kwaśniewską, Sabinę Jasińską,
  1 Za śp. Jacka Rosika – od Steni z mężem.
  2 Za śp. Kornela Rosika oraz za wszystkie dusze w Czyśćcu cierpiące.
  3 O radość nieba dla śp. Jędrzeja Chmielarza.
  4 Za śp. Krystynę Huchrak.
  5 Za śp. Juliana Kindrasiuka. Bogusława Mazura i za wszystkich zmarłych z rodzin Kindrasiuków i Mazurów. Oraz z podziękowaniem za łaskę chrztu Stanisława z prośbą o Bożą opiekę i Boże błogosławieństwo dla Niego.