19-25.08.2019 r. Intencje mszalne

od 19 do 25 sierpnia 2019

Poniedziałek – 19 sierpnia 2019
g. 7.00 I Za śp. Mariana i zmarłych z rodziny.
  II Za śp. Marię Springer – od rodziny Ptaków.
g. 19.00   Za śp. Gertrudę Pijaczyńską – od rodziny Górniaków.
Wtorek – 20 sierpnia 2019
Wspomnienie Św. Bernarda, Opata i Doktora Kościoła
  I Za Parafian
  II Za śp. Henryka Nowaka – od Marii i Jerzego Czarneckich z Malborka.
g. 18.30   Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II
g. 19.00   Zbiorowa w intencjach za zmarłych:
Środa – 21 sierpnia 2019
Wspomnienie Św. Piusa X, Papieża
g. 7.00 I Za śp. Zenona Wiatrowskiego – w 21 rocznicę śmierci, za śp. rodziców; oraz z prośbą o dar zdrowia dla Marianny, o szczęśliwą operację bioder i oczu, o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny – wnuków, prawnuków oraz o Miłosierdzie Boże w pewnej intencji Panu Bogu wiadomej.
  II Za śp. Lecha Michalskiego – od rodziny Kasprzyków, Nowaków, Pacewickich i Krzewińskich.
g. 18.00   Modlitwa Różańcowa za naszą Parafię – Matek Żywego Różańca
g. 18.30   Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
g. 19.00 I W intencji czcicieli Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  II Za śp. Barbarę Stankiewicz – od pacjentów z grupy II Dializ.
Czwartek – 22 sierpnia 2019
Wspomnienie NMP, Królowej
g. 7.00 I Za śp. Stanisławę Frąckowiak – w 26 rocznicę śmierci. Mieczysława Pieprzyka – w 27 rocznicę śmierci i za śp. brata Leszka Frąckowiaka, zmarłego w Olsztynie.
  II Za śp. Janusza Krusia – w 3 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny.
g. 18.30   Różaniec za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
g. 19.00 I Za śp. Teresę Olińską – w 22 rocznicę śmierci. Henryka Olińskiego. Cecylię, Marcina, Józefa, Aleksandra, Mieczysława Kajaków i zmarłych z rodziny.
  II W 50 rocznicę ślubu Teresy i Henryka, z podziękowaniem za wszystkie łaski Boże, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Jubilatów i rodziny.  Oraz za śp. zmarłych z rodzin: Tyszlerów i Żurków.
Piątek – 23 sierpnia 2019
g. 7.00 I O radość wieczną w niebie dla śp. Andrzeja Sobola – od sióstr Elżbietanek z Rawicza.
  II Za śp. Leszka Michalskiego.
g. 18.30   Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
g. 19.00 I W 18 rocznicę urodzin Zofii, z podziękowaniem za dotychczasową opiekę, prosząc, aby w życiu dorosłym kroczyła drogą prawdy, miłości i wiary oraz o światło Ducha Świętego, zdrowie i długie lata życia.
  II Za śp. Mirosława Matysiaka – od rodziny Zboralskich i Poniatowskich.
Sobota – 24 sierpnia 2019
Święto Św. Bartłomieja, Apostoła
g. 7.00 I Za śp. Ludwika Murawę – w 35 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny. Krystynę i Albina Brzezińskich. Gertrudę i Wiktora Wiśniewskich.
  II Za zmarłe, śp. siostry Elżbietanki, a zwłaszcza za te, które pracowały i modliły się w Rawiczu.
15..00   ŚLUB
16.00   ŚLUB
g. 18.00   Nabożeństwo ku czci MB Rawickiej
g. 18.30   Za rodziców: śp. Helenę i Ludwika Grześkowiaków, oraz za syna, śp. Mariusza Szwarca.
NIEDZIELA – 25 sierpnia 2019
g. 7.00   Za śp. Tadeusza Walkowiaka, rodziców i teściów.
g. 8.00   Wymienianki całoroczne za zmarłych
g. 8.30   Za śp. Franciszka i Stefanię Śliwińskich. Stanisławę Spychała. Jana Jarczewskiego; i zmarłych z rodzin: Śliwińskich i Spychałów.
g. 9.30 I Za śp. Helenę, Stefana Nowaków. Pelagię, Michała Golinów. Salomeę, Józefa, Weronikę, Stanisława Nowickich.
  II Za śp. Mirosława Matysiaka – od siostry Maryli z Arturem i Henia z rodziną.
g. 11.00   Za śp. Annę, Władysława, Czesława, Danutę i Marka Kałużnych, i Antoniego Łukowiaka.
g. 12.00   Za śp. Walerię, Mariana Wecłasiów, i Mirosława Węcłaś.
g. 11.00   Szpital
g. 18.30   Za śp. Elżbietę Klimaszewską – w 19 rocznicę śmierci.
g. 18.00   Nieszpory
g. 20.30   Za śp. Mirosławę, Jana Pierzchlewiczów. Teodozję i Michała  Pierzchlewiczów. Stanisławę i Leszka Maciejaków. Józefa i Zbigniewa Śmieszchała oraz za zmarłych z rodziny Kołatów.
Wtorek – 20 sierpnia 2019
Wspomnienie Św. Bernarda, Opata i Doktora Kościoła
g. 19.00   Za zmarłych kapłanów naszej Archidiecezji w rocznice ich śmierci: Ks. Janusza Walewacza, ks. Wiktora Koperskiego (byłego Proboszcza naszej Parafii), ks. Władysława Kołodzieja, ks. Wojciecha Paczkowskiego, ks. Zygmunta Sowińskiego, ks. Kazimierza Skoka, ks. Kazimierza Sewola, ks. Kazimierza Pietrzaka.
    Za naszych zmarłych, za pochowanych w ostatnim tygodniu: Śp. Gertrudę Pijaczyńską, Marię Sędłak, Jakuba Seminowicza.
  1 Za śp. Lecha Dolińskiego – od sąsiadów z Kopernika numer 1.
  2 Za śp. Zbigniewa Richtera – od żony i syna z rodziną.
  3 Za śp. Wandę Ratajczak – w 1 rocznicę śmierci, i za śp. Stefana Ratajczaka.
  4 Za śp. Jadwigę Błochowiak i Ireneusza Kołodyńskiego – od Grażyny z dziećmi i rodziną.
  5 Za śp. Kazimierza Kwiatkowskiego – w 13 rocznicę śmierci, i zmarłych z rodzin Kwiatkowskich i Kasprzaków.
  6 Za śp. Henryka Murawę – od wnuka Jakuba z rodziną.
  7 Za śp. Danielę Sadowską – od brata Henryka.
  8 Za śp. Joannę Furtak – od rodziny Dukarskich.
  9 Za śp. Janinę, Wiktorię, Antoniego, Franciszka Mikołajczyków. Apolonię Żyła. Zofię Guziołek. Tadeusza Kuźnię i zmarłych z rodziny Pospiechów.
  10 Za śp. Irenę Murkowską – od Jadwigi Niemczynowskiej.
  11 O radość Nieba dla śp. Jędrzeja Chmielarza.
  12 Za śp. Krzysztofa Przybylskiego – od rodziny Jędrkowiaków.
  13 Za śp. Zofię Katarzyńską – w 23 rocznicę śmierci.
  14 Za śp. Gabrielę Sieclę – od Renaty Cichowlas z rodziną.
  15 Za śp. Mirosława Frąckowiaka – od Andżeliki Sowińskiej z rodziną.
  16 Za śp. Janinę Matysiak – od Rodziny Tyców z Szymanowa.
  17 Za śp. Jana Rybaka - od córki z mężem i wnuczki Agnieszki z mężem.
  18 Za śp. Czesławę Łukaszewską – w 24 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Rabiegów i Lipnych.
  19 Za śp. Piotra Belę – od siostry Stanisławy z dziećmi z Rawicza.