18-24.05.2020 r. Intencje mszalne

od 18 do 24 maja 2020

Poniedziałek – 18 maja 2020
g. 7.00   Za śp. Helenę Adamską.
g. 8.30 I Z okazji 80 urodzin Zofii z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Najświętszej.
  II Za śp. Aleksandra Pieprzyka (z okazji imienin) – od żony i dzieci.
g. 18.00   Nabożeństwo Majowe.
g. 18.30 I Za śp. Juliana Antkowicza. Zofię i Władysława Giezków. Helenę i Pawła Żurków. Oraz zmarłych z rodzin Antkowiczów, Giezków i Niedźwieckich.
  II Za śp. Czesławę Walczak w 6 rocznicę śmierci.
Wtorek – 19 maja 2020
g. 7.00 I Za śp. Kornela Rosika w 6 miesięcy od śmierci. Jacka Rosika oraz za wszystkie dusze w Czyśćcu cierpiące.
  II Z prośbą o zdrowie i szczęśliwe rozwiązanie - prosi Alicja z mężem.
g. 8.30 I Za śp. Andrzeja Zajferta i zmarłych z rodziny Zajfert.
  II Za śp. Henryka Barana 17 rocznicę śmierci – od żony i córki.
g. 18.00   Nabożeństwo Majowe.
g. 18.30   Zbiorowa w intencjach za zmarłych:
Środa – 20 maja 2020
g. 7.00 I Za śp. Krzysztofa Nowackiego w 1 rocznicę śmierci. Stanisława Nowackiego. Halinę, Czesława Wybierałów. Romana, Elżbietę i Józefa Mendyków oraz zmarłych z rodziny Kozłowskich.
  II Za śp.  Jacka i Kornela Rosików, zmarłych z rodzin Rosików i Białków, oraz za wszystkie dusze w Czyśćcu cierpiące.
g. 8.30 I Za śp. Hieronima Wojciechowskiego – od rodziny Dyczkowskich.
  II Za śp. Irenę Szczypko-Jędrzejczak – od chrześnicy Marity i bratanka Bartosza z rodzinami.
g. 17.30   Modlitwa Różańcowa za naszą Parafię – Matek Żywego Różańca
g. 18.00   Szpital
g. 18.30   W intencji czcicieli Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Czwartek – 21 maja 2020
g. 7.00   Za śp. Joannę Rosik – w 20 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny.
g. 8.30 I Za śp. Irena i Henryk Becelewscy.
  II Za śp. Stanisława Kolbra – od żony.
g. 17.00   Nabożeństwo Majowe dla dzieci.
g. 18.00   Różaniec za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
g. 18.00   Nabożeństwo Majowe.
g. 18.30 I Przez wstawiennictwo św. Rozalii, św. Rocha, św. Gertrudy o dar zdrowia, o ochronę przez pandemią a dla nas o łaskę zdrowia i oraz o błogosławieństwo Boże.
  II Za śp. Tadeusza Wachowiaka w 15 rocznicę śmierci, i zmarłych z rodzin Wachowiaków i Hendrysiaków.
Piątek  – 22 maja 2020
g. 7.00 I Za śp. Irenę i Henryka Becelewskich – od Stefanii i Mariana.
g. 8.30 I Za śp. Helenę Szymańską (z okazji Imienin i Dnia Matki) – od męża i od córek.
  II Za śp. Krzysztofa Lipnego i za wszystkie dusze w Czyśćcu cierpiące.
g. 17.30   Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
g. 18.00   Nabożeństwo Majowe.
  II Za śp. Jana Szulca w kolejną rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny.
Sobota – 23 maja 2020
g. 7.00 I Za śp. Leokadię Czesnowską w kolejną rocznicę śmierci – od Danki z rodziną.
  II Za śp. Romana Madajczaka – od synów z rodzinami.
g. 8.30 I Za śp. Stanisławę Kośmider w 31 rocznicę śmierci. Antoniego, Leokadię, Stanisława Kośmidrów i zmarłych z rodziny.
  II Za śp. Cecylię, Jana, Andrzeja i Hieronima Nowaków.
g. 18.00   Nabożeństwo Majowe
g. 18.30 I Za śp. Stanisława, Zbigniewa, Krzysztofa i Helenę Jarmuż. Michała, Tadeusza, Agnieszkę i Krystynę Domagała.
  II Za śp. Władysława Naskręta – od syna z żoną i od wnuka Mateusza z żoną.
NIEDZIELA – 24 maja 2020
g. 7.00   Za śp. Leokadię Czesnowską i Annę Szulc – od koleżanki Ewy.
g. 8.00   Wymienianki całoroczne za zmarłych
g. 8.30 I Za śp. Stanisławę, Edmunda, Andrzeja Matuszewskich. Józefę, Ludwika, Franciszka, Antoniego, Annę, Mariana i Stefanię Marszałków. I wszystkich zmarłych z rodzin.
  III Za śp. Jerzego Stankiewicza w 20 rocznicę śmierci. Reginę i Aleksandra Stankiewiczów.
g. 9.30 I Za śp. Weronikę Nowicką w 3 rocznice śmierci. Stanisława Nowickiego. Helenę i Stefana Nowaków. Zmarłych z rodzin Golinów, Baranków, Pietrzyków, Florkowskich, Frąszczaków i Dworniczaków.
  II Za śp. Barbarę Tarka – od męża i dzieci.
  III W 1 rocznicę urodzin Zosi Kołeczko oraz w 4 rocznicę urodzin Janka Kołeczko, z podziękowaniem Panu Bogu za dar ich życia, za dar macierzyństwa i ojcostwa, za wszystkie odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Nich i dla całej rodziny.
g. 11.00   Za śp. Kazimierza Dudzińskiego i zmarłych z rodziny.
  II Z okazji 60 rocznicy Sakramentu Kapłaństwa Ks. kan. Bernarda Twardowskiego, dziękując za dar kapłaństwa, z prośbą o Bożą opiekę i wszelkie łaski od Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana.
g. 16.00   O radość nieba dla  śp. Teodora Powickiego.
g. 18.00   Nabożeństwo Majowe
Wtorek – 19 maja 2020 - godz. 18.30
    Za zmarłych kapłanów naszej Archidiecezji w rocznice ich śmierci: Ks. Zbigniewa Mikołajczyka, ks. Mariana Maciołkę, ks. Romualda Andrzejewskiego, ks. Józefa Kromskiego, ks. Ignacego Rapiora, ks. Kazimierza Flotyńskiego.
    Za naszych zmarłych, za pochowanych w ostatnim tygodniu: Śp. Hannę Jurga, Krystynę Mądrzak.
  1 Za śp. Ludwikę Leciejewską – od córki z rodziną.
  2 Za śp. Romana Madajczaka – od żony.
  3 Za śp. Stanisława Kolbra – od sąsiadów: rodziny Kowalskich.
  4 O radość nieba dla śp. Jędrzeja Chmielarza.
  5 Za śp. Antoninę Matysiak (w 1.00 rocznicę urodzin).
  6 Za śp. Mariannę Stawecką – od Teresy.
  7 Za śp. Stanisława Suchaneckiego – od sąsiadów: Seweryny Pawlickiej i Sobańskich.
  8 Za śp. Mieczysława Piaszczyńskiego – od żony z rodziną.
  9 Za śp. Kazimierza Walczaka. Franciszka Mikołajczyka. Oraz zmarłych z rodzin Sarbinowskich i Naskrętów.
  10 Za śp. Zofię Ławniczak. Helenę Walkowiak. Marię Mielcarek. I wszystkich zmarłych z rodziny.
  11 Za śp. Mariana Pospiecha – od rodziny Wojterów,  od rodziny Kuźniów oraz od rodziny Mikołajczyków z Iźbic.